Sikkilsdalseminaret er fulltegnet
Påmeldingsfristen til Veikle Balders seminar i Sikkilsdalen er utløpt. Det blir 52 deltakere på seminaret. Vi blir 54 ti middag lørdags kveld. Med det er all påmelding avsluttet.
Dere som ikke fikk anledning ti å delta kan følge med på seminaret gjennom Veikle Balders Facebook-gruppe, https://www.facebook.com/groups/veiklebalder Bilder og reels vil bli lagt ut fortløpende mens seminaret pågår.
Programmet for seminaret ser slik ut
Fredag Individuell ankomst til Sikkilsdalsseter.
Kl. 20.00: Velkomst- og informasjonsmøte i spisesalen.
Det vil stå en varm suppekjele med rundstykker i matsalen. Hver enkelt forsyner seg selv.
Deretter hyggelig samvær for alle, på eller ved Sikkilsdalsseter Fjellstue.
Lørdag Frokost mellom kl. 8.00 og 9.00. Husk å smøre matpakke!
Kl. 09.30: Samling for de ulike turgruppene.
Kl. 17.00: Lars O. Romtveit i samtale med Fredrik Eng:
På lag med hesten
Lars har feiret store triumfer som travtrener med naturen som rettesnor. I denne samtalen vil Lars fortelle om filosofien som ligger bak resultatene. Salen vil få anledning til å stille spørsmål.
Kl. 19.00: Festmiddag på Sikkilsdalsseter
Søndag Frokost fra kl. 8.00.
Kl. 10.00: Kai-Magnar Killingmo, styremedlem Det Norske Travselskap:
Hilsen og informasjon fra DNT
Frode Hamre i samtale med Fredrik Eng:
Trivsel og hestevelferd på Stall Hamre.
Hester må trives for å prestere godt. Frode forteller om ulike sider ved virksomheten på Stall Hamre for å ivareta god trivsel og hestevelferd. Salen vil få anledning til å stille spørsmål.
Kl. 13.00: Sikkilsdalseminaret avsluttes.
Individuell hjemreise, men; Bli gjerne igjen og opplev mer av Sikkilsdalen